Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Informácie o zvolených kandidátoch

Informácie o zvolených kandidátoch Vytlačiť
 

Miestna volebná komisia informuje o výsledku volieb v obci
vo voľbách do orgánov samosprávy obcí,

ktoré sa konali 10.11.2018.

 

Počet voličov zapísaných v zoznamoch voličov 1 708.

Počet voličov, ktorí sa zúčastnili na hlasovaní 920.

 

Počet platných hlasov odovzdaných na funkciu Starostu obce:

  1. Bc. Lukáš Sochor - nezávislý kandidát  - počet platných hlasov 547
  2. Ing. Dana Benešová - SMER sociálna demokracia - počet platných hlasov 327

 

Kandidáti, ktorí boli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva podľa počtu získaných platných hlasov:

  1. Ing. Miroslav Roman - nezávislý kandidát - počet platných hlasov 521
  2. Bc. Lukáš Sochor - nezávislý kandidát - počet platných hlasov 471
  3. Ing. Martin Dobrovodský - sloboda a solidarita, obyčajný ľudia a nezávíslé                                                  osobnosti - počet hlasov 369
  4. PaedDr. Zuzana Moncmanová, PhD - nezávislý kandidát - počet hlasov 338
  5. Ľubomíra Dobrovodská - kresťanskodemokratické hnutie - počet hlasov 331
  6. Daniel Turanský - nezávislý kandidát - počet platných hlasov 330
  7. Juraj Šottník - nezávislý kandidát - počet platných hlasov 306
  8. Ing. Eleonóra Malovcová - kresťanskodemokratické hnutie - počet hlasov 304
  9. Peter Stúpala - kresťanskodemokratické hnutie - počet platných hlasov 299

 

Náhradníci - kandidáti, ktorí neboli zvolení za poslancov do obecného zastupiteľstva podľa počtu získaných platných hlasov:

  1. Ing. Dana Benešová - SMER sociálna demokracia - počet hlasov 284
  2. Mgr. Bohumil Juhás - SMER sociálna demokracia - počet hlasov 246
  3. Mário Prelovský - SMER sociálna demokracia - počet hlasov 241
  4. Tomáš Holienčin - SMER sociálna demokracia - počet hlasov 240
  5. Michal Horváth - SMER sociálna demokracia - počet hlasov 229
  6. Július Idunk - SMER sociálna demokracia - počet hlasov 226
  7. Mgr. Adriana Bachratá - SMER sociálna demokracia - počet hlasov 211
  8. Matej Chlebík - SMER sociálna demokracia - počet hlasov 209
  9. Ing. Marián Šeliga - kresťanskodemokratické hnutie - počet hlasov 198
  10. Patrícius Dávid Pavelek - nezávislý kandidát - počet hlasov 188
  11. Michal Haršány - SMER sociálna demokracia - počet hlasov 186
  12. Ing. Peter Šéry - nezávislý kandidát - počet hlasov 179
  13. Andrej Mikuš - nezávislý kandidát - počet hlasov 174
  14. Mgr. Elena Majtánová - kresťanskodemokratické hnutie - počet hlasov 148
  15. Ľuboš Hanzel - sme rodina-Boris Kollár - počet hlasov 129
  16. Ing. Jozef Ozimy - kresťanskodemokratické hnutie - počet  hlasov 104
  17. Helena Moderdorfská - kotleba-Ľudová strana Naše Slovensko -počet hlasov 65

 
 

dnes je: 13.12.2018

meniny má: Lucia

Za obsah zodpovedá
webmaster

webygroup
ÚvodÚvodná stránka