Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Polyfunkčný dom s poštou

Sťahovanie knižnice

knižnica

1. 6. 2009 sa začalo sťahovanie knižnice do nových priestorov. Po prenesení knižničného fondu sa vykonala inventarizácia. 1. 7. 2009 je knižnica otvorená pre verejnosť.


 

Zhodnotenie prác v roku 2008

        V priebehu roka sa začala a aj dokončila stavba polyfunkčného domu na križovatke. Napriek problémom, napr. dodatočné zistenie množstva telekomunikačných káblov, ktoré boli neočakávane objavené v zemi a tiež neúplnosť pôvodnej dokumentácie, sa stavbu podarilo realizovať v krátkej dobe a kvalitne. Slovenská pošta v nových priestoroch už zkoncom roka 2008 začala svoju činnosť. Sprevádzkovanie ostatných priestorov je závislé od množstva financií z rozpočtu na rok 2009. Už začiatkom roka bude na 1. poschodie presťahovaná knižnica. Obec má záujem o vybudovanie modernej knižnice, ktorá má slúžiť pre mladšiu i staršiu generáciu. Aj z tohto dôvodu vyčlenila prostriedky na zakúpenie nového vybavenia a počítačov s internetom. Je dohodnutý prevádzkovateľ cukrárne na prízemí, ktorá dúfajme tiež už začiatkom budúceho roku začne svoju prevádzku. V objekte pošty bude na prízemí občanom k dispozícií bankomat Dexie.

 


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

„FIT KIDS“

Cvičenie FIT KIDS skončilo z dôvodu letných prázdnin,v prípade záujmu detí o cvičenie, sa bude pokračovať v mesiaci september 2019.Informácia o presnom termíne pokračovania cvičenia detí bude včas oznámená.


Každá streda „Cvičenie je zábava“ pre deti od 5 rokov-11 rokov v čase
od 16:30 hod-17:30 hod v telocvični obce Zavar.

! Pre Zavarské deti zadarmo !

„Je to zábavné „

„Buduje to zručnosti“

„Je to akčné“

„Rozžiari to detské úsmevy“

Predmetom je zlepšenie kondičných a koordinačných schopností pomocou pohybových hier,ktoré sú priamo začlenené v tréningových jednotkách tanca,džuda,gymnastiky,atletiky,tenisu a futbalu.

ÚvodÚvodná stránka