Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rekonštrukcia Športovej ulice

Rekonštrukcia sa začala

Podpisom zmlúv o dielo s dodávateľmi stavebných prác (CS s.r.o., Trnava a Zempres s.r.o., Piešťany) sa začal už začiatkom marca 2014 na Športovej ulici pracovný ruch. V prvej fáze bolo zrealizované položenie dažďovej kanalizácie od telocvične smerom k Budovateľskej ulici a následne od základnej školy smerom k soche sv. Anny.

Zbúralo sa pôvodné panelové oplotenie športového areálu, nové bude posunuté cca 7m smerom do vnútra areálu, čím sa zväčší priestor pre rozšírenie vozovky a pre vybudovanie záchytného parkoviska s minimálne 10 plochami pre osobné automobily a autobus.

Postupne budú nasledovať ďalšie práce súvisiace s komplexnou rekonštrukciou chodníka, uloženie všetkých sietí a dažďovej kanalizácie. V rámci rekonštrukcie príde k rozšíreniu komunikácie o cca 1,5 m po celej dĺžke, čiže vozovka by mala mať šírku 5,5m.

Rekonštrukčné práce na Športovej ulici by mali byť ukončené v októbri 2014.


 

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

„FIT KIDS“

Cvičenie FIT KIDS skončilo z dôvodu letných prázdnin,v prípade záujmu detí o cvičenie, sa bude pokračovať v mesiaci september 2019.Informácia o presnom termíne pokračovania cvičenia detí bude včas oznámená.


Každá streda „Cvičenie je zábava“ pre deti od 5 rokov-11 rokov v čase
od 16:30 hod-17:30 hod v telocvični obce Zavar.

! Pre Zavarské deti zadarmo !

„Je to zábavné „

„Buduje to zručnosti“

„Je to akčné“

„Rozžiari to detské úsmevy“

Predmetom je zlepšenie kondičných a koordinačných schopností pomocou pohybových hier,ktoré sú priamo začlenené v tréningových jednotkách tanca,džuda,gymnastiky,atletiky,tenisu a futbalu.

ÚvodÚvodná stránka