Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Priemyselný park

Priemyselný park v Zavare

     Sedemnásteho júna 2003 bol za účasti vtedajšieho predsedu vlády SR Mikuláša Dzurindu, ministra hospodárstva SR Róberta Nemčiča, primátora Trnavy Ing. Štefana Bošnáka, starostu obce Zavar Rudolfa Baroša a poslancov mestského a obecného zastupiteľstva položený základný kameň automobilového koncernu Peugeot - Citroen v Katastri obce Zavar (2/3) a mesta Trnava (1/3).

     Tretí marec 2005 sa stal pre Zavar ďalším medzníkom v rozvoji obce. Za účasti ministra hospodárstva Slovenskej republiky Pavla Ruska, primátora mesta Trnava Štefana Bošniaka a starostu obce Zavar Rudolfa Baroša bol položený v katastri obce Zavar základný kameň Logistického parku.


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

„FIT KIDS“

Cvičenie FIT KIDS skončilo z dôvodu letných prázdnin,v prípade záujmu detí o cvičenie, sa bude pokračovať v mesiaci september 2019.Informácia o presnom termíne pokračovania cvičenia detí bude včas oznámená.


Každá streda „Cvičenie je zábava“ pre deti od 5 rokov-11 rokov v čase
od 16:30 hod-17:30 hod v telocvični obce Zavar.

! Pre Zavarské deti zadarmo !

„Je to zábavné „

„Buduje to zručnosti“

„Je to akčné“

„Rozžiari to detské úsmevy“

Predmetom je zlepšenie kondičných a koordinačných schopností pomocou pohybových hier,ktoré sú priamo začlenené v tréningových jednotkách tanca,džuda,gymnastiky,atletiky,tenisu a futbalu.

ÚvodÚvodná stránka