Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Polyfunkčný dom v Hliníku

V obci Zavar bola slávnostne otvorená nová budova OO PZ a hasičov

9. marca 2010 za účasti predstaviteľov Policajného Zboru Slovenskej Republiky, Hasičského záchranného zboru, Dobrovoľných hasičov z okolitých obcí a vedenia obce bola v Zavare slávnostne odovzdaná do užívania nová budova OO PZ a hasičská zbrojnica na Hliníckej ulici.
Po srdečnom privítaní všetkých hostí v sále kultúrneho domu sa všetci v sprievode premiestnili k soche sv. Floriána – patróna hasičov a následne prešli k novej budove. Po prestrihnutí pásky si budovu prezreli nielen predstavitelia PZ, HaZZ a dobrovoľných hasičov, ale i množstvo občanov našej obce.
Budova poskytuje výborné pracovné prostredie pre spokojnosť nielen policajtov a požiarnikov, ale i našich občanov. V súčasnosti predstavuje najnovšiu budovu obvodného oddelenie PZ s miestnosťou pre stálu službu, kanceláriami a garážami. Polícia bude priestory užívať za symbolický ročný prenájom vo výške 1 €. Celková suma vynaložených finančných prostriedkov predstavuje 468.656 €.


 

O pláne výstavby

         V priebehu roka bola spracovaná projektová dokumentácia dvoch nových budov, ktoré sa už v januári začnú aj stavať na Pažitnej ulici vedľa Domu záhradkárov. Nové priestory tam nájdu policajti, zavarskí hasiči a postavia sa aj priestory pre zberný dvor druhotných surovín a ostatné obecné služby. Koncmom roka 2008 sa uskutečnil výber zhotoviteľa a plánovaný termín dokončenia akcie je júl 2009.

 


 

dnes je: 19.9.2019

meniny má: Konštantín

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

„FIT KIDS“

Cvičenie FIT KIDS skončilo z dôvodu letných prázdnin,v prípade záujmu detí o cvičenie, sa bude pokračovať v mesiaci september 2019.Informácia o presnom termíne pokračovania cvičenia detí bude včas oznámená.


Každá streda „Cvičenie je zábava“ pre deti od 5 rokov-11 rokov v čase
od 16:30 hod-17:30 hod v telocvični obce Zavar.

! Pre Zavarské deti zadarmo !

„Je to zábavné „

„Buduje to zručnosti“

„Je to akčné“

„Rozžiari to detské úsmevy“

Predmetom je zlepšenie kondičných a koordinačných schopností pomocou pohybových hier,ktoré sú priamo začlenené v tréningových jednotkách tanca,džuda,gymnastiky,atletiky,tenisu a futbalu.

ÚvodÚvodná stránka