Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Polyfunkčný dom s poštou

Otvorenie prevádzky cukrárne

15. 5. 2009 bola uvedená do prevádzky na Vetrovej ulici v novovybudovanom polyfunkčnom objekte CUKRÁREŇ ALBIT s.r.o., Koniareková 19, 917 21 Trnava. Cukráreň sa nachádza na prízemí objektu. Vonku je umiestnené posedenie a detský kútik. V letnom období je možnosť zakúpenia 20 druhov zmrzliny. Cukráreň je otvorená v pondelok až piatok od 9.00 hodiny do 20.00 hodiny, v nedeľu od 13.00 hodiny do 20.00 hodiny.


 

Zhodnotenie prác v roku 2008

        V priebehu roka sa začala a aj dokončila stavba polyfunkčného domu na križovatke. Napriek problémom, napr. dodatočné zistenie množstva telekomunikačných káblov, ktoré boli neočakávane objavené v zemi a tiež neúplnosť pôvodnej dokumentácie, sa stavbu podarilo realizovať v krátkej dobe a kvalitne. Slovenská pošta v nových priestoroch už zkoncom roka 2008 začala svoju činnosť. Sprevádzkovanie ostatných priestorov je závislé od množstva financií z rozpočtu na rok 2009. Už začiatkom roka bude na 1. poschodie presťahovaná knižnica. Obec má záujem o vybudovanie modernej knižnice, ktorá má slúžiť pre mladšiu i staršiu generáciu. Aj z tohto dôvodu vyčlenila prostriedky na zakúpenie nového vybavenia a počítačov s internetom. Je dohodnutý prevádzkovateľ cukrárne na prízemí, ktorá dúfajme tiež už začiatkom budúceho roku začne svoju prevádzku. V objekte pošty bude na prízemí občanom k dispozícií bankomat Dexie.

 


 

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster

„FIT KIDS“

Cvičenie FIT KIDS skončilo z dôvodu letných prázdnin,v prípade záujmu detí o cvičenie, sa bude pokračovať v mesiaci september 2019.Informácia o presnom termíne pokračovania cvičenia detí bude včas oznámená.


Každá streda „Cvičenie je zábava“ pre deti od 5 rokov-11 rokov v čase
od 16:30 hod-17:30 hod v telocvični obce Zavar.

! Pre Zavarské deti zadarmo !

„Je to zábavné „

„Buduje to zručnosti“

„Je to akčné“

„Rozžiari to detské úsmevy“

Predmetom je zlepšenie kondičných a koordinačných schopností pomocou pohybových hier,ktoré sú priamo začlenené v tréningových jednotkách tanca,džuda,gymnastiky,atletiky,tenisu a futbalu.

ÚvodÚvodná stránka